Поділитись:

Як школярам у Луцьку отримати е-квиток: покрокова інструкція

Неділя, 27 жовтня 2019, 12:30

Дирекція школи від карткового центру «Citycard» отримує бланк заяви щодо надання згоди на обробку персональних даних та необхідну кількість електронних квитків.

Кожен учень/учениця отриманий бланк заяви передає батькам для заповнення, – інформують на сторінці центру у Facebook. 

У разі наявності повної пільги на проїзд до заяви батькам необхідно додати копію документу, що надає право на пільговий проїзд у громадському транспорті (автобус/тролейбус).

Обов’язково до заяви додається фотографія учня/учениці в електронному вигляді. Таке фото можна зробити за допомогою телефону та надіслати через вайбер, месенджер, електронну пошту або іншим способом. «Фото на документи» в паперовому вигляді не потрібно робити, тобто його можна зробити вдома батькам або класному керівникові в класі.

У випадку відсутності фотографії електронний квиток не видається.

Заповнені заяви із копією документа, що надає право на пільговий проїзд (у випадку наявності), передаються дирекцією школи до «Citycard» безпосередньо у навчальному закладі під час зустрічі з представником «Citycard».

Фотографії з зазначенням учня/учениці надсилаються в електронному вигляді до «Citycard» каналами зв’язку, що узгоджуватимуться з представником «Citycard».

Під час видачі електронного квитка фіксується ідентифікатор отриманого електронного квитка та прізвище/ім’я учня/учениці, що його отримав.

Електронний квиток для учнів шкіл видаватиметься безпосередньо у навчальних закладах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 квітня 2020
02 квітня 2020
17:05
13:14