Поділитись:

У Луцьку святкували 20-річчя Товариства польської культури (фото)

Неділя, 27 жовтня 2019, 05:17

У Луцьку вчора, 26 жовтня, у Палаці культури міста відбулися урочистості з нагоди 20-річчя Товариства польської культури імені Тадеуша Костюшка на Волині.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

З вітальним словом до представників Товариства звернувся Григорій Пустовіт.

“Сьогодні у нас гарна ювілейна подія – 20 років Товариства польської культури імені Тадеуша Костюшка. Товариства, яке проводить просвітницьку та культурну роботу, розвиває на теренах Луцька та Волині польську культуру, а також дає можливість ознайомитися з нею та збагатити себе її здобутками. Ви відкриваєте нам спільні сторінки історії, які нас об’єднують та показуєте щось нове, якого ми до цього не знали. Ви досить активно берете участь в культурному житті нашого міста. Ми розуміємо, що для вас діяльність Товариства – не просто можливість прийти та зустрітися, а можливість відчути себе однією спільнотою, тим що поєднує: польська мова, культура, пісня, танок. Це те, що дозволяє вашій душі відчути щось рідне, те, що грає на найпотаємніших струнах в душі кожної людини. Нас усіх тягне до коренів, до того, що дарували нам наші діди-прадіди, але ви не просто збираєтесь для того, щоб згадати щось, ви збираєтесь для того, щоб і навчити молоде покоління, передати їм свої знання та вміння, свої здобутки та напрацювання. Це те, що дозволяє впевнено дивитися вперед, адже немає майбутнього у тих, хто забуває минуле, немає майбутнього у тих, хто забуває своє коріння, немає майбутнього у тих, хто не береже той спадок, який залишили діди-прадіди. Польська культура зажди була присутня на теренах нашого міста та нашої області. Польська мова, польська пісня, польський танок – це те, що нас взаємозбагачувало. Культура ніколи не розділяла, культура завжди єднала”, – сказав Григорій Пустовіт.

Після вітальних слів, Григорій Пустовіт вручив представникам Товариства польської культури імені Тадеуша Костюшка на Волині почесну грамоту та подяки міського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Немає української і польської сторони, – польський експерт про Волинську трагедію

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 квітня 2020
13:05
04 квітня 2020