Поділитись:

В Україні за образу вчителя хочуть запровадити штраф

Середа, 23 жовтня 2019, 16:12

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 2279, який передбачає штрафи за образу вчителя. 

Про це інформує "Обозреватель". 

Такі зміни мають передбачити "додаткові гарантії поваги до особистості, честі та гідності, справедливого і шанобливого ставлення до педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників з боку учасників освітнього процесу та інших осіб". 

Зокрема, пропонують доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 173-5, якою передбачити адміністративну відповідальність за вчинення образи, тобто умисного приниження честі і гідності особи, виражене в непристойній формі, переслідування, психічного чи фізичного насильства, а рівно погрози його застосування, стосовно педагогічного, науково-педагогічного або наукового працівника та передбачити покарання у вигляді накладення штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, планують доповнити Кодекс і ст. 179-1, якою передбачатимуть адміністративну відповідальність за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів у закладах освіти та передбачити покарання у вигляді накладення штрафу у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі документ надано комітету з питань правоохоронної діяльності для ознайомлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:22
13 липня 2020
12 липня 2020
09:15
11 липня 2020
10 липня 2020
09 липня 2020