Волинські ходуни вибороли"срібло" на чемпіонаті України

Понеділок, 21 жовтня 2019, 17:10
Волинські ходуни вибороли«срібло» на чемпіонаті України

На два дні Івано-Франківськ став осередком легкоатлетичних першостей.

19-20 жовтня тут відбулися ХХIV міжнародні змагання зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» та чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді, – повідомляє відділ питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Отож, чемпіонат України завершився для волинських ходунів сріблом. Загальнокомандний рахунок волинських атлетів становив 410 очок, осібно − першим фінішував Андрій Марчук. У командному чемпіонаті та Кубку теж маємо друге загальнокомандне місце.

У Івано-Франківську продовжила свою переможну ходу і Любешівська ДЮСШ. Нагадаємо, юні любешівчани вже здобули низку легкоатлетичних перемог у першостях спортивних шкіл. І прикарпатський командний чемпіонат не став винятком. Любешівські спортсмени вп’яте стали кращими
серед ДЮСШ.

Як повідомляє на своїй фейсбук-сторінці тренер Валентина Борисюк, атлети завершили сезон із такими результатами: 1 місце − Валерія Шоломицька; 2 місце − Тарас Корецький; 2 місце − Дмитро Медведюк; 2 місце − Катерина Токарчук ; 5 місце − Іванна Меліщук; 2 місце − Оксана Лук‘янович; 3 місце − Катя Причиніч; 1 місце − Андрій Токарчук; 5 місце − Аня Матрунчик; 6 місце − Ярослав Базелюк; 4 місце − Яна Фарина; 3 місце − Андрій Синдюк. До слова, Андрій вперше виконав норматив Майстра спорту України.

Волинські ходуни вибороли«срібло» на чемпіонаті УкраїниВолинські ходуни вибороли«срібло» на чемпіонаті УкраїниВолинські ходуни вибороли«срібло» на чемпіонаті УкраїниВолинські ходуни вибороли«срібло» на чемпіонаті УкраїниВолинські ходуни вибороли«срібло» на чемпіонаті України