Поділитись:

У Луцьку бот Назар повідомлятиме про ремонти та відключення води чи світла

Понеділок, 21 жовтня 2019, 09:15

У Луцьку незабаром запрацює сервіс Назар CityBot.

Він має стати зручним та оперативним сервісом для отримання інформації стосовно поточних ремонтів, відключень гарячої води та світла, термінів усунення аварійних ситуацій за конкретною адресою у місті. Про це у Facebook повідомив заступник міського голови Григорій Недопад. 

Як пояснив він, сервіс буде поєднувати дані від усіх комунальних служб міста. Користувач вказує адресу, за якою мешкає, та зручним для себе способом – у телеграмі, вайбері чи фейсбуці – отримує важливу інформацію про причини планових чи аварійних відключень міських комунікацій та терміни відновлення послуг саме за своєю адресою.

Окрім того, за допомогою цього сервісу можна повідомити про будь-які комунальні проблеми, що виникли як в будинку, так і поруч із ним. Наприклад, про відкритий люк, аварійну ситуацію в мережах, неприємний запах тощо.

Вже підписано меморандум Луцької міської ради і розробників сіті-бота, а отже лучани зможуть користуватися послугами нового зручного сервісу.

Сіті-бот вже працює в кількох містах України, де підтвердив свою ефективність і значно поліпшив оперативність надання актуальної інформації про діяльність комунальних закладів міста. Ймовірно, в майбутньому, крім питань житлового фонду, сервіс зможе опікуватися й дорожніми: трафіком, пробками, парковками та ін. Роботу сервісу нещодавно презентували керівникам виконавчих органів Луцької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 травня 2021
10 травня 2021
09 травня 2021
12:05
08 травня 2021