Поділитись:

MONATIK зізнався, чому не носить обручку

Субота, 19 жовтня 2019, 19:00

Популярний український артист MONATIK дав відверте інтерв'ю в рубриці «Кава з перцем» програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна».

Під час розмови Дмитро розповів про знайомство з дружиною Іриною Демічевою, а також відповів на питання, чому не носить обручку, - пише «Сегодня».

«Ми з Ірою бачилися ще в Луцьку. Вона теж з Луцька. Але познайомилися ми в Києві. Мені було 23. Ну як раз коли я переїхав. Перший рік життя в Києві, і ми зустрілися. Причому познайомила нас теж подруга з Луцька, яка теж переїхала, ну у нас «діаспора луцька» в Києві. Тому ну ось так якось все зав'язалося», – розповідає артист.

Зі слів MONATIK, лише з часом він зрозумів, що це була любов з першого погляду.

«Ми дуже багато гуляли, нам шалено було завжди весело разом. Ми якось в один момент стали поділяти мрії. Вони стали дуже схожі. Ну і я не знаю, зараз, повертаючись в минуле, я розумію, що, напевно, це любов з першого погляду. Я просто не зовсім розумів це раніше. Найкрутіша любов – це та, яка починається з дружби щирої», – ділиться співак.

Діма також упевнений, що йому дуже пощастило з дружиною: "Я завжди дякую долі за те, що подарувала мені таку жінку. Вона розкішна. Мені дуже пощастило".

Однак обручку MONATIK не носить і пояснив чому.

«Я не дуже люблю каблучки, чесно, мені дискомфортно. Я, якщо ви помітили, ніколи нічого не надягаю – ні браслети, ні годинник. Ну годинник можна ще іноді, але все одно вони мене турбують постійно, мені відразу якось ... не моє», – зізнався виконавець.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 травня 2020
28 травня 2020
16:51
09:30
27 травня 2020
19:35