Поділитись:

У Луцьку побільшало інспекторів з паркування

Субота, 19 жовтня 2019, 05:19

У Луцьку почали працювати ще два інспектори з паркування. 

Про це повідомляють на сторінці Департаменту муніципальної варти у Facebook.

Інспектори пройшли навчання та здобули спеціальні навички для вказаної роботи. Відтепер вони здійснюватимуть контроль за дотриманням водіями правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів у місті Луцьку та виноситимуть на порушників постанови у справах про адміністративні правопорушення.

Інспектори укомплектовані сертифікованими планшетами, портативними принтерами для друку повідомлень та постанов, лазерними світловіддалемірами, нагрудним камерами та POS-терміналами, за допомогою яких можна відразу оплатити стягнення. Завдяки даним заходом інспектори з паркування зможуть охоплювати не лише центральні, а й інші вулиці та райони міста.

Нагадаємо, що згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» інспектори з паркування наділені повноваженнями щодо контролю за дотриманням водіями правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів шляхом здійснення фото та відеофіксації порушень і винесенням повідомлень та постанов у справах про адміністративні правопорушення, навіть без присутності водія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Серйозна проблема: в Луцьку вкотре ловили "паркохамів" (фото)

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 липня 2020
15:14