Поділитись:

За обсягами реалізованої продукції харчова має першість в промисловості

Неділя, 20 жовтня 2019, 08:00

Традиційно у третю неділю жовтня відзначать своє професійне свято працівники харчової промисловості, якій за обсягами реалізованої продукції належить перше місце серед усіх видів промислової діяльності області.

За повідомленням головного управління статистики у Волинській області, на підприємствах цього виду діяльності в січні–серпні цього року було зайнято 6,7 тисяч осіб, або кожен шостий працюючий в промисловості області. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника становила 8288 грн, що на 23,8% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

За шість місяців 2019 року за рахунок усіх джерел фінансування виробниками харчових продуктів і напоїв освоєно 160,1 млн. грн капітальних інвестицій та станом на 1 липня 2019 року залучено 2,9 млн. дол.США. прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу).

За підсумками січня–серпня 2019 року в харчовій промисловості досягнуто приросту виробництва на 1,7% проти такого ж періоду торік та реалізовано продукції на 4,9 млрд. грн, що становило 24,4% загальнообласної реалізації в промисловості.

Питома вага області в загальнодержавних обсягах реалізації харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів незначна – 1,4%, проте виробникам Волині належало виробництво майже 60% кетчупів і соусів томатних інших, 30% гірчиці готової та оцету і його замінників, понад 19% заморожених плодів і горіхів, майже 15% майонезу та соусів емульгованих інших, вироблених в державі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів