Поділитись:

На Волині підприємці масово переходять на е-звіти

П'ятниця, 18 жовтня 2019, 09:54

Підприємці – фізичні особи Волині упродовж трьох кварталів 2019 року надіслали для опрацювання фахівцями податкової служби понад 150 тисяч звітних декларацій в електронному вигляді. За цей же час лише близько 80 тисяч декларацій про результати своєї діяльності волинські підприємці – фізичні особи подали в паперовому варіанті.

Враховуючи суттєву перевагу поданих підприємцями-фізичними особами електронних звітів над паперовими деклараціями, в Головному управлінні ДПС у Волинській області констатують зростання прихильників електронних сервісів ДПС серед категорії платників, котрі раніше не надто поспішали з переходом на електронний формат спілкування з контролюючими органами, – інформують у відомстві. 

Функціональні можливості електронних сервісів ДПС, зокрема Електронного кабінету, постійно зростають. До послуг підприємницької спільноти – сервіси, що дозволяють не лише отримати інформацію з різних реєстрів, а й створити своє персональне робоче місце в Електронному кабінеті. Реєстрація в Електронному кабінеті дозволяє заповнювати і подавати звіти в будь-який зручний час без візиту до податкової. Власне цими перевагами та іншими можливостями електронних сервісів ДПС вже користується переважна більшість підприємців Волині», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що в перспективі повний перехід на е-звітування та адміністративні послуги в електронному вигляді дозволить максимально швидко аналізувати податкову звітність без додаткових витрат держави та платників на паперові носії та робочий час, а також кожному платнику в режимі online отримувати необхідні довідки та витяги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 липня 2020
11:05
09:00
08 липня 2020
15:02