Поділитись:

У Раді придумали податки для таксистів

Четвер, 17 жовтня 2019, 15:50

Дмитро Михайленко, помічник нардепа від "Слуги Народу" Данила Гетьманцева, оприлюднив концепцію щодо планів оподаткування послуг таксі в Україні.

На його думку, обсяг цього ринку становить 50 млрд гривень і більша частина його функціонує в тіні, – пише 24 телеканал. 

Водночас в Польщі нещодавно впровадили кроки, які дають змогу вивести з тіні послуги з урахуванням сучасних реалій та врахуванням інтересів усіх учасників ринку: пасажирів (безпека, якість), бізнесу (доходи), держави (податки). 

Зокрема, йдеться про легалізацію посередників – диспетчерських, діяльність яких в Польщі стала ліцензованим видом діяльності. На них покладається фіскальний контроль – диспетчерські зобов'язані зберігати всю інформацію про доходи таксистів і надавати її на першу вимогу органів контролю. За порушення цих штрафів передбачені великі штрафи. Наприклад, штраф за незаконне посередництво – 30 тис. доларів. При цьому в Польщі усі таксисти – підприємці, які платять податки залежно від регіону.

Тому пропонують таку систему фіскального контролю: диспетчерські мають бути податковими агентами, усі таксисти – підприємцями 1-ї, 2-ї чи 3-ї груп (залежно від того, вони займаюся перевезеннями постійно чи час від часу). А от ідей, як контролювати якість послуг та безпеку пасажирів, помічник нардепа не оприлюднив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 липня 2020
09:10
14 липня 2020
09:22
13 липня 2020
12 липня 2020