Поділитись:

У Ковелі до Дня художника відкрили виставку картин (фото)

Четвер, 17 жовтня 2019, 06:52

У Ковелі з нагоди Дня художника відкрили виставку творчих робіт місцевих митців «Я візьму у осені яскраві барви».

Про це повідомляє КовельPost.

Понад 40 робіт майстрів пензля з Ковельщини представили в експозиції у галереї мистецтв культурно-просвітницького центру, – розповідає Василина Столярчук, науковий співробітник Ковельського історичного музею.

Уже традиційно з нагоди Дня художника ковельські майстри презентують колективні виставки. Не став винятком і цей рік. Більше сорока полотен увійшло до нової експозиції наших талановитих земляків. Олійний та акриловий живопис, графіка, вітражі – роботи різних технік представлені у виставковій залі. У жанровому плані переважають пейзажі та квіткові композиції.


На святковий захід прийшло чимало ковельчан. Серед гостей був і заступник міського голови Ігор Прокопів.

Ви даруєте хороший настрій, чудові емоції. Своєю творчістю, своїм професіоналізмом ви не можете залишити нікого байдужим. Кожен з вас додає у наше життя барв, позитиву. Спасибі вам за це, – зауважив Ігор Прокопів, вітаючи творців духовної культури.


З вітальними словами до колег звернулись художники: Оксана Цюпʼяшук, Світлана Солодун, Олена Цьомик, Микола Конопацький, Віктор Бурчак.

Мешканців та гостей міста запрошують у Галерею мистецтв культурно-просвітницького центру на цікавий вернісаж ковельських митців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 липня 2020
15:02
07 липня 2020
15:10