Поділитись:

"Чорний" список: у Луцьку боржників за "комуналку" чекає суд

Вівторок, 15 жовтня 2019, 14:00

Директор КП “Луцькводоканал” Віктор Гуменюк зазначив, що майже тисяча споживачів боргує комунальним підприємствам міста, а, відповідно, – й територіальній громаді майже 44 мільйони гривень.

Сформовано список боржників. 140 осіб мають борг від 80 тисяч гривень, – інфорує пресслужба Луцької міської ради. 

Із його слів, відповідно до чинного законодавства до таких осіб можна у судовому порядку застосувати таку дію, як вилучення житла. Постійно ведеться судово-претензійна робота, але, на жаль, часто судові виконавці не можуть стягнути борг.

Віктор Гуменюк наголосив, що варто об'єднати позивні вимоги усі комунальних підприємств в одне. Із його слів, якщо споживач боргує за холодну воду, то, як показує практика, він боргує і за опалення, і за вивіз сміття, і за утримання будинків. Він зауважив, що щомісяця його підприємство втрачає 250 тисяч гривень через боржників.

Депутат міської ради Андрій Козюра зазначив, що борги населення є справді проблемою, адже це значне навантаження на бюджет комунальних підприємств. Він запевнив, що позовно-претензійну роботу необхідно проводити. По кожному боржнику має бути рішення суду. Часто державні судові виконавці не можуть стягнути заборгованість. Однак, із його слів, лучани захочуть продати житло, переоформити його чи передати у спадщину, тоді вони цього не зможуть зробити, поки не погасять заборгованість.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зауважив, що у тижневий термін мають сформувати єдиний уточнений список боржників. Потому уже будуть узгоджувати подальші кроки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 вересня 2020
18 вересня 2020
17 вересня 2020
20:00
19:00
16 вересня 2020
15 вересня 2020
10 вересня 2020