Поділитись:

У Луцьку підприємці судяться через інтим-бутик

Вівторок, 15 жовтня 2019, 13:00
У Луцьку підприємці судяться через інтим-бутик

Господарський суд у Волинській області ухвалив рішення про відкриття провадження у справі за позовом підприємця Марка Михайліченка до підприємця Лілії Михайліченко про повернення безпідставно набутого майна на суму у понад 600 тисяч гривень.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Позивач просить повернути вітрини, прилавки, систему відеонагляду, промислові товари інтимного призначення, офісну та комп’ютерну техніку, меблі, сейф з документами, які знаходять у приміщенні магазину «Казанова» у Луцьку. А також товари, які знаходяться у магазину «Центр ритуальних послуг», що поруч, на суму в 114,3 тисяч гривень.

В обгрунтуванні позову він зазначає, що відповідачка використовує майно, яке належить йому на праві власності, без достатніх правових підстав.

«Позивач вказує, що з метою перешкоджання його підприємницькій діяльності, 14.09.2019 року відповідачем було встановлено інші замки у приміщенні магазину "Казанова» та «Центр ритуальних послуг», де знаходяться належні позивачу на праві приватної власності матеріальні цінності, що унеможливлює доступ позивача до належного йому майна», - йдеться в ухвалі суду.

Суд визнав аргументи позивача достатніми для відкриття провадження у справі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів