Поділитись:

Від малюків до депутатів: де у Луцьку найкраще навчають англійської*

Субота, 12 жовтня 2019, 14:50

Знання іноземної сьогодні – вимога часу. Проте мало кому вдалося вивчити іноземну на достатньому рівні у школі чи в університеті. На щастя, у Луцьку є сімейний клуб англійської мови «Мандарин» – одна з кращих мовних шкіл.

Спектр послуг

Хочете, аби дитина отримала високий бал на ЗНО з англійської або ж самі давно збираєтеся опанувати цю мову? У «Мандарині» можна вивчити англійську усього за 4 місяці. Уроки доступні як для дорослих, так і для дітей. Дитячі заняття відбуваються у формі гри та цікавих завдань, дорослі – повністю «занурюються» в іншомовне середовище. 

Безкоштовні клуби

В «Мандарині» діють спеціальні безкоштовні клуби з вивчення іноземної. Так кожен студент додатково до основних занять може відвідувати ці заходи.

«Тематика наших клубів найрізноманітніша: фільми мовою оригіналу, кухня народів світу, мистецтво, – розповідає керівник мовного центру Юлія Яковлюк. – На заняття ми часто запрошуємо спеціальних гостей: художників, стюардес, шеф-кухарів. Афішу таких клубів ми розміщуємо щомісяця на наших ресурсах у соцмережах».

Професійні викладачі

На першому місці при відборі працівників – професіоналізм. Викладачами центру «Мандарин» є навіть кандидати наук. Вражає факт: у команді є викладачі, які працюють тут із перших днів заснування мовного центру. Для підвищення професійного рівня для них тут щомісяця організовують семінари, тренінги та вебінари.

Успіхи учнів

Найбільшими досягненнями у «Мандарині» вважають успіхи учнів, які стали переможцями олімпіад, міжнародних програм, володарями грантів. Лучанин Юрій після інтенсивного курсу англійської переїхав до Китаю і тепер сам навчає маленьких китайців, а школяр Денис став лауреатом престижної американської програми FLEX. Таких історій у «Мандарині» ще добрий десяток, і за кожною з них – наполеглива праця як учнів, так і викладачів.

Учні з усього світу

Цьогоріч «Мандарину» виповнюється 10 років.

«За цей час ми заслужено визнані однією з кращих мовних шкіл нашого міста. Кількість наших клієнтів налічує понад 4500 учнів з Луцька, Києва, Кам'янця-Подільського, Черкас, Одеси, Польщі, Чехії, Німеччини, Ізраїлю, США та Канади. Все це стало можливим завдяки Інтернет-технологіям та навчанню через скайп», – розповідають у «Мандарині».

Хто навчається у «Мандарині»

Клієнтами мовного центру є депутати, програмісти, художники, музиканти, студенти, вчителі, лікарі та, звичайно ж, діти. Цікаво, що у школі планують розпочати заняття іноземною з чотирирічними малюками.

«Зі своїм крихітним синочком я займаюся англійською з трьох місяців за методикою Домана, і у свої 10 місяців він показував вражаючі результати!» – зізнається керівник мовного центру.

Якою б не була ваша мета – вивчити іноземну самому чи віддати дитину у хорошу мовну школу – варто спробувати заняття у «Мандарині», аби переконатися: це дійсно найкращий центр іноземних мов.

Адреса: м.Луцьк, РЦ «Промінь», просп. Президента Грушевського, 2, 3-й поверх.

Тел.: +38 (066) 703 78 73.

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 березня 2019
09 листопада 2018
27 квітня 2017
14 грудня 2016
14:53
08 листопада 2016
21 червня 2016
18 квітня 2016
09 березня 2016
23 січня 2016