Волинські борчині привезли "золото" і "бронзу" з міжнародного турніру (фото)

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 23:13
Волинські борчині привезли «золото» і «бронзу» з міжнародного турніру (фото)

Волинські спортсмени в складі збірної України взяли участь у ХХVІІІ міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2003-2004 р.н., який відбувся у польському місті Краснік. Волинянка Діана Лаць здобула золоту нагороду, Ольга Падошик взяла "бронзу".

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

У турнірі брали участь представники 15 країн світу: України, Білорусі, Естонії, Латвії, Словаччини, Чехії, Литви, Іспанії, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Канади, Польщі, Норвегії, Росії.

Діана Лаць з Іванич здобула золоту нагороду. "Срібло" дісталося борчині Кароліні Повх.

Вдалим був виступ і ковельчанки Ольги Падошик – вихованки ДЮСШ №1 (тренери Олег Стус та Ігор Падошик). У новій для себе ваговій категорії до 53 кг вона виборола бронзову медаль. Перемогу здобула у п’яти сутичках та, на жаль, поступилась за вихід до фіналу призерці цьогорічного чемпіонату світу – білорусці Олесі Гетьмановій.

Збірна України зайняла перше місце на цих змаганнях.