Поділитись:

На Волині фірму оштрафували і змусили віддати 18 гектарів землі

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 12:00

Господарський суд Волинської області задоволив позов Маневицької місцевої прокуратури та зобов’язав одне із фермерських господарств звільнити самовільно зайняту земельну ділянку площею 17,8 га та вартістю майже 23 млн грн за межами села Довжиця Маневицького району.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині. 

Як повідомлялося, факт самовільного зайняття підприємством земельної ділянки встановлений під час перевірки, проведеної Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області, а також у ході досудового розслідування  у кримінальному провадженні  про самовільне зайняття ділянки (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 197-1 КК України).

Землю, щодо якої жодні правочини про надання її в користування не приймалися, господарство засіяло соєю. Факт самовільного зайняття ділянки суб’єкт господарювання визнав.

Керівника господарства у травні 2019 року притягнуто до адміністративної відповідальності за самовільне зайняття земельних ділянок (адміністративне правопорушення, передбачене ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та накладено на нього стягнення у виді штрафу. Штраф уже сплачено.

Також товариство сплатило збитки, завдані внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки, однак землі не звільнило. У справу втрутилася прокуратура і тепер господарству доведеться повернути земельну ділянку державі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 липня 2020
14 липня 2020
20:00