Поділитись:

Маша Єфросиніна поділилася із лучанками своїми основними істинами (фото)

Четвер, 10 жовтня 2019, 12:32

«Немає неправильних рішень, є неприйняті», – переконує Маша Єфросиніна і додає, що кожна людина робить помилки, однак варто не відхрещуватися від них, а сприймати і виносити з них істину.

Майстер-клас від відомої телеведучої «Успіх у помилках» для жінок і про жінок відбувся 9 жовтня в РЦ «Промінь», – пише ІА «Волинські Новини». 

«Сьогодні всі ми насолоджуватимемося прекрасним дівочим вечором. Справді, сьогодні вечір про жінок і для жінок, під час якого ми спілкуватимемося з нашою улюбленицею. До нас приїхала Маша Єфросиніна! Сьогодні ми однозначно будемо черпати натхнення, хтось буде мотивуватися, хтось із цікавістю буде слухати про життєві помилки Маші Єфросиніної, робити якісь висновки. Це буде душевний вечір. Я в цьому впевнена», – зазначила ведуча заходу Наталка Войтович.

Однак перед тим, як запросити телезірку на сцену, відбувся модний показ від Оксани Зінчук. До речі, луцька дизайнерка спеціального до дійства в колаборації зі взуттєвим брендом Lamark створила колекції у стилі 70-х років.

 

Згодом Наталка Войтович разом із партнерами заходу розіграла серед присутніх подарунки: сертифікати на покупки та косметичні процедури, а також пляшки ігристого вина.

Лише після того, як усі призи роздали радісним лучанкам, перед публікою з’явилася сама Маша Єфросиніна. Насамперед вона пригадала, що була в нашому місті весною з майстер-класом «Ти у себе одна».Телеведуча зазначила, що виступ у Луцьку став для неї особливим, адже після приїду в наше місто Маша Єфросиніна потрапила в лікарню, де її зачарували місцеві хірурги Саша та Сергій.

Як вказала ведуча, після поїздок містами країни з попереднім майстер-класом, який ґрунтується на історії життя зірки, вона не планувала продовжувати свої зустрічі, адже не вважає себе коучем, психотерапевтом чи експертом, який основується в своїх теоріях на книги. Однак після закінчення турне Маша Єфросиніна зрозуміла, що її поїздки неймовірно енергетично заряджають і не тільки публіку, а й її саму. Тож вирішила продовжити зустрічі, розказуючи вже про основні власні життєві помилки.

Ведуча пригадала п’ять історій із власного життя, з яких їй довелося винести чи не найважливіші істини. Ці уроки зірка пережила у 13, 19, 26, 33 та 35 років.

Так, Маша Єфросиніна поділилася з лучанками своїми шкільними переживаннями, образами, котрі їй довелося витерпіти під час навчання в університеті. Ведуча пригадала теж свій перший телевізійний досвід, кар’єрні та особисті невдачі, депресії та благодійність.Головні істини, які їй вдалося винести з усіх помилок, такі:

  • Брехня – поганий провідник.
  • Робота, яка приносить задоволення, – зелене світло на шляху до успіху.
  • Майте свою позицію. Тоді вас будуть більше поважати.
  • Не дозволяйте нікому впливати на ваші особисті відносини.
  • Якщо внутрішнє бажання сильніше за голос розуму, слухайте тільки голос розуму.
  • Насамкінець усі охочі могли поставити телезірці будь-яке запитання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #Ти_в_себе_одна: Маша Єфросиніна провела майстер-клас у "Промені" (фото)*

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:17
26 травня 2020