Поділитись:

Вибоїни, знаки, люки: що не так із луцькими дорогами (фото)

Вівторок, 08 жовтня 2019, 14:52

Відсутність знаків та вибоїни на дорогах – найбільш поширені порушення, які фіксують під час комісійного обстеження вулично-шляхової мережі в Луцьку.

Про це повідомляється на сторінці патрульних у мережі "Фейсбук".

На Волині триває осіннє комісійне обстеження вулично-шляхової мережі. Зі слів патрульних, здебільшого фіксується відсутність знаків «Дати дорогу» та «Пішохідний перехід», часто буває, що знак потрібно розвернути. Усі порушення вписуються в акт огляду.

Відсутність знаків, зокрема, фіксують на Глінки – немає знаку про круговий рух, на Львівській в кількох місцях немає знаку «Пішохідний перехід» і «Дати дорогу», така ж ситуація – в окремих місцях на Володимирській, Ковельській, Винниченка та інших вулицях.

Друге типове порушення – це вибоїни на дорогах. Таке місце патрульні також вносять до акту.

Як розповів інженер департаменту ЖКГ Олег Сергієнко, наразі в Луцьку відремонтували всі магістралі і ті дороги, де курсує громадський транспорт.

«Розроблені проєкти велодоріжок. Зроблено пониження з тротуарів, зокрема на Винниченка, Соборності, Загородній та інших», – зазначив він.

Окрім того, на виїзді з Луцька, на вулиці Львівській, зафіксували напливи, побачили їх і на Володимирській. Олег Сергієнко зауважив, що наплив ліквідувати можна – для цього частина асфальту вирізається і заливається нове покриття. Підрядників також вистачає, аби виконувати такі роботи, питання лише в коштах. Але запевняє, що всі недоліки намагатимуться усунути до настання зими.

Окрема проблема – люки на дорогах, які значно виступають або біля яких уже утворились ями.

«У таких випадках також необхідно з’ясувати, якому комунальному підприємству належить люк, і вже на відповідальну особу підприємства виносити вимогу», – пояснює поліцейський Євгеній.

Після обстеження будуть винесені вимоги на усунення всіх виявлених недоліків, також поліцейські складуть протоколи на утримувачів вулично-шляхової мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 квітня 2020
25 березня 2020
23 березня 2020
14 березня 2020
13 березня 2020
12 березня 2020
04 березня 2020
02 березня 2020
28 лютого 2020
21 лютого 2020
16 лютого 2020
13 лютого 2020
07 лютого 2020