Поділитись:

На Волині знайшли цех, в якому підробяли горілку (фото)

Вівторок, 08 жовтня 2019, 11:10
На Волині знайшли цех, в якому підробяли горілку (фото)

Cпівробітники податкової міліції Волині виявили в жителя Рованців підпільний цех із виробництва горілки. 

У травні цього року правоохоронці вже виявляли діяльність цього незаконного виробництва, – інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 199 та ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України встановлено, що в Луцькому районі функціонує підпільний цех, в якому здійснюється незаконне кустарне виготовлення алкогольних напоїв. Весь цикл незаконного виробництва, що здійснювалося у неприйнятних санітарних умовах, співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС на Волині документально зафіксували в ході проведення огляду вказаного приміщення.

Самого ж організатора затримали у Ківерцях, він саме транспортував задля збуту значну партію незаконно виготовлених горілчаних та тютюнових виробів. За попередньою інформацією встановлено, що зловмисник реалізовував власно виготовлений фальсифікат у сільських місцевостях Волинської області. У результаті проведення заходів вилучено 760 літрів рідини з характерним запахом спирту, понад 650 літрів готової горілчаної продукції, розлитої в тару «Bag in box», понад 400 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, пластикову тару, шланги, лійки, спиртометри, що використовувались в ході здійснення протиправної діяльності.

На Волині знайшли цех, в якому підробяли горілку (фото)На Волині знайшли цех, в якому підробяли горілку (фото)На Волині знайшли цех, в якому підробяли горілку (фото)

Крім того, вилучено транспортний засіб, який використовувався для незаконного транспортування та розповсюдження фальсифікату. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 600 тисяч гривень. Наразі вирішується питання про призначення судових експертиз та накладення арешту на товарно-матеріальні цінності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів