Поділитись:

Держгеокадастр відкрив базу про роздачу землі

Понеділок, 07 жовтня 2019, 10:37

Держгеокадастр відкрив базу рішень з питань розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, зокрема й щодо передачі їх у власність чи оренду.

Інформація розміщується у розділі “Оприлюднення наказів щодо розпорядження землями” на сайті Держгеокадастру https://land.gov.ua/t/, – інформуває пресслужба. 

У відкритому доступі усі дані про дату реєстрації, номер та тематику клопотання, категорію осіб, що звертаються з клопотанням, статус розгляду заяви територіальним органом  Держгеокадастру, дату, номер та вид наказу, виданого територіальним органом Держгеокадастру, кадастровий номер та цільове призначення земельної ділянки, відносно якої виданий наказ.

Також можна переглянути й накази головних управлінь Держгеокадастру щодо розпорядження землями. Оновлюється інформація автоматично. Функціонал синхронізований з даними системи електронного документообігу Держгеокадастру.

Користувачі можуть скористатися пошуком за будь-яким параметром, зокрема за регіональним.

Як наголошують у Державній службі з питань геодезії, картографії і кадастру, відкриття цього реєстру спрямоване на нівелювання корупційної складової у земельній сферіс. Окрім того, база даних зробить прозорими та публічними всі етапи розпорядження землями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 липня 2020
04 липня 2020
03 липня 2020
12:57
09:30