Луцькі борці здобули перемогу у Відкритому чемпіонаті із бразильського джиу-джитсу (фото)

Четвер, 03 жовтня 2019, 12:55

Юні спортсмени луцького клубу «GARDA» посіли перше командне місце у Відкритому чемпіонаті із бразильського джиу-джитсу.

Про це повідомляє пресслужба клубу.

29 вересня у Волинській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся перший у Луцьку Відкритий чемпіонат із бразильського джиу-джитсу LUTSK OPEN 2019.

На змагання приїхали представники спортивних клубів із десяти областей, а в боротьбі брали участь дівчата та хлопці усіх вікових категорій.

За підсумками проведених поєдинків, борці луцького клубу «GARDА» здобули 44 призових місця: 13 золотих, 16 срібних та 15 бронзових медалей. У результаті дитяча збірна клубу посіла перше командне місце, а доросла – друге.

Чемпінат став черговим етапом змагань Ліги джиу-джитсу України, яку організував на Волині спортивний клуб «GARDA». Попередні етапи відбувалися у Хмельницькому, Івано-Франківську, Кропивницькому та Виноградові.

Чемпіонат відбувся за підтримки партнерів і спонсорів: Вікторії Шляхтич та Julia Rykovska (компанія WEST AUTO HUB), Modern-Expo Group Alexey Shmigel, родини Маковських, Валентина Слуцького (ФГ «Агроком»), ViDOmotion та PrintingLutsk.