Поділитись:

Ні капітуляції: у Волиньраді – пікет (фото)

Четвер, 03 жовтня 2019, 10:20

У четвер, 3 жовтня, в холі будівлі Волинської обласної ради розпочався пікет.

Він організований Комітетом протидії капітуляції, який був створений громадськими активістами та місцевими депутатами.

Пікетувальники виступають проти погодження "формули Штайнмаєра". Вони розгорнули банер з написом: "Ні капітуляції". За порядком стежать правоохоронці. Присутній перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Своєю чергою очільник «Національного корпусу» на Волині Андрій Д‘яченко зазначив, що у цій ситуації не можна йти на жодні поступки: «Жодних компромісів не може бути. Крапка».

Депутат Волиньради Олександр Пирожик заявив, що зареєстрував проєкт рішення про звернення до голови Верховної Ради та Президента України щодо недопущення капітуляції України за "формулою Штайнмаєра".

"У цьому проєкті відображено позицію національно-патріотичної громадськості Волині. Ми вважаємо ці дії беззаперечною капітуляцією", – зазначив Пирожик.

Депутат каже, що подав проект як невідкладний і сподівається, що облрада оперативно збереться на позачергове сесійне засідання та проголосує за нього. Також депутати Луцькради Павло Данильчук та Микола Федік намагатимуться зібрати підписи для ініціювання позачергової сесії Луцькради для ухвалення аналогічного звернення.

Своєю чергою очільник «Національного корпусу» на Волині Андрій Д‘яченко зазначив, що у цій ситуації не можна йти на жодні поступки: "Жодних компромісів не може бути. Крапка". 

Активісти хотіли передати підготовлене звернення т.в.о. голови ОДА Олександру Киричуку та голові Волиньради Ірині Вахович, проте вони були відсутні.

Пікет закінчився виконанням Гімну України. Павло Данильчук повідомив, що у п'ятницю, 4 жовтня, вони знову прийдуть до голови Волиньради, щоб почути її позицію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 квітня 2020
12 лютого 2020
17 грудня 2019
23 жовтня 2019
18 жовтня 2019
07 жовтня 2019
03 жовтня 2019
11:10