Поділитись:

В Олиці психлікарню запропонували облаштувати в приміщенні школи

Середа, 02 жовтня 2019, 14:02

Представники колективу Волинської обласної психіатричної лікарні в смт Олика турбуються про свої робочі місця в перспективі використання замку Радзівіллів як туристичного об'єкту.

Про це інформує Волинська обласна рада. 

Нагадаємо, влітку цього року обласна рада затвердила Обласну програму відродження історико-архітектурної спадщини смт Олика Волинської області на 2019 – 2024 роки. Із самого проєкту рішення було вилучено пункт про будівництво в селищі нової будівлі для лікарні. Зауважимо, що кошторис нового будівництва – 300 млн грн.  Ця інформація дуже насторожила працівників лікарні, які бояться втратити роботу.

"Ми підтримуємо ідею, що замок має відроджуватися як історична пам'ятка. Ми не проти того, щоб селище стало цікавим для туристів, але ми хочемо зберегти свої робочі місця. Пропозиції довозити наших людей до Луцька на роботу в психлікарню №1 для нас – не прийнятні", – пояснює керівник лікарні Марія Любашевська. 

Її колеги доповнюють, що завдяки тому, що замок використовується як лікарня, він досі не знищений. 

Голова обласної ради Ірина Вахович зауважила: попри те, що програма розвитку Олики ухвалена обласною радою, досі немає інвестора, який би забезпечив відродження історичної пам'ятки для туристичних цілей. Вона закликає людей не створювати перешкод для культурного розвитку селища і пообіцяла, що вони не позбудуться роботи.

До того ж, будівництво лікарні в Олиці обійдеться дуже дорого. 

Представники колективу кажуть, що можна знайти компромісне рішення і значно здешевити проєкт будівництва нової лікарні. Йдеться про використання приміщення старої школи, яке можна було би реконстроювати під лікарню. Відтак групі депутатів з Ківерцівщини доручили уважно вивчити це питання для того, щоб зважено підійти до його вирішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 липня 2020
14 липня 2020
13 липня 2020
12 липня 2020
11 липня 2020
08 липня 2020
07 липня 2020
06 липня 2020
05 липня 2020
04 липня 2020