Поділитись:

У лісі біля Луцька змагалися велосипедисти з усієї України (фото)

Неділя, 29 вересня 2019, 02:55

Справжні велотреки з перешкодами, спортсмени-професіонали та аматори у повному екіпіруванні, переможці у трьох категоріях, медалі та призи – ліс поблизу Луцька у суботу, 28 вересня, перетворився у зону екстриму. Як повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ, учора там тривали аматорські ХС-перегони «Струмівські хащі». 

Попередні такі змагання відбувалися востаннє у 2015 році. Значна перерва виникла фактично через те, що не було організаторів, які б належно підготували трасу. Організатори перегонів – а це учасники велоклубу «Луцькі трейли» Дмитро ІльчишинОлександр Черняк та Олександр Ходаковський – разом із такими ж активістами, як і самі, розчистили трасу, позначили маршрут та облаштували трампліни для стрибків.

Розвитку велоспорту і відродженню змагань суттєво посприяли лісівники – працівники державного підприємства «Волинський лісовий селекційно-насінневий центр», які облаштували екостежки та велодоріжки.

Під час змагань 22 учасники з Луцька, Києва, Боярки (Київська обл.), Рівного, Нетішина (Хмельницька обл.) їздили на велосипедах по колу. Довжина траси – 3,5 км, покриття – грунт, пісок та дерн.

Після тривалих перегонів розпочалася церемонія нагородження.

Переможцями у категорії «Еліта-мікс» стали лучани:

І – Дмитро Сардачук; ІІ ­– Юрій Тімцо; ІІІ – Влад Грушецький.

У категорії «Чоловіки» перемогли:

І – Максим Околіт (Луцьк); ІІ – Дмитро Стрихарчук (Рівне); ІІІ – Володимир Молчанов (Рівне).

У категорії «Жінки» свою перевагу довели:

І – Ольга Віюк (Рівне); ІІ – Ірина Коваленко (Рівне); ІІІ – Олексанра Жебель (м. Нетішин, Хмельницька обл.)

Директор ДП «Волинський ЛСНЦ» Тетяна Неводнічик вручила подарунки від підприємства.

«Ми раді, що ліс допомагає розвитку велоспорту в Україні. Приємно, що ви позитивно відгукуєтеся про нашу роботу. А місце, де ми з вами сьогодні знаходимося, справді унікальне і своїм ландшафтом, і породним складом. Не сумніваюся, що кожен із вас почерпнув не лише заряд адреналіну, а й отримав порцію наснаги від краси довколишньої природи. Ми завжди радо підтримуємо такі заходи. Начальник управління Олександр Кватирко вітає ініціативи, які сприяють популяризації здорового способу життя. Тож не прощаємося. Будемо продовжувати таку співпрацю. Переможців іще раз вітаємо. Усім вам кажемо: до зустрічі», – зазначила Тетяна Неводнічик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині школярі влаштували велопробіг (фото)

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 липня 2020
06 липня 2020
02 липня 2020
30 червня 2020
29 червня 2020
25 червня 2020
24 червня 2020
22 червня 2020
19 червня 2020
18 червня 2020