Поділитись:

Як у луцькому «Mojo Hall» гасили «пожежу» (фото)

Четвер, 26 вересня 2019, 16:15

У будівлі розважально-оздоровчого комплексу «MOJO HALL» в місті Луцьку рятувальники провели пожежно-тактичне навчання з гасіння умовної пожежі.

Навчання відбувалися 26 вересня, – інформує ДСНС на Волині. 

Під час навчання рятувальники відпрацювали алгоритм дій з ліквідації імітованої пожежі, пошуку та порятунку умовних потерпілих, удосконалили порядок взаємодії з адміністрацією об'єкту з масовим перебуванням людей та службами екстреного реагування.

Зокрема під час навчань, за легендою яких виникла умовна пожежа в будівлі розважально-оздоровчого комплексу, рятувальники відпрацювали комплекс дій з проведення розвідки та пошуку умовних потерпілих, які перебували у зоні задимлення, та ліквідації умовного загорання.

Підбиваючи підсумки навчань, учасники ретельно проаналізували усі етапи для максимально злагоджених дій на випадок реальної небезпеки.

Нагадаємо: 9 вересня горів занедбаний будинок на вулиці Богдана Хмельницького, 28. Поліцейські вважають, що будинок міг згоріти через умисний підпал.  У ніч на 20 вересня в Луцьку горів військовий госпітальРозглядають три ймовірні версії виникнення пожежі в приміщенні Луцького гарнізонного госпіталю: куріння, коротке замикання або загорання внаслідок проведення ремонтних робіт. 24 вересня пожежники були біля Палацу культури міста – була проблема зі щитовою. Також в цей день у Луцьку димів спорткомплекс СНУ. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
20:00
15:25
15:15
11:00
05 серпня 2020