Поділитись:

Волинь готується до осіннього призову (відео)

Четвер, 26 вересня 2019, 14:34

У Волинському військкоматі розпочали підготовку до осіннього призову на строкову службу, що стартує з 1-го жовтня.

Спеціалісти військово-лікарської комісії оглядають призовників. До обласного військкомату вже приїхали хлопці з Ківерцівського, Рожищенського районів та Нововолинська, – інформує UA:Волинь. 

23-річний ківерчанин Ілля Озоровський каже, що після університету працював за кордоном. Тепер має депортацію на рік, тому вирішив пройти службу:

"Маю депортацію, якщо чесно казати. Вже змушений тут перебувати рік часу, і вже той рік часу, думаю, армія більше дисциплінує. Поки не знаю, що мене очікує – це певне випробування. Хочеться себе побачити в різній стихії, це цікаво". 

19-річний Віталій Пархомчук із Літогощі Рожищенськрого району розповів, що проходить медкомісію, бо хоче служити у Нацгвардії:

"Йду на контракт, бо хочу служити у Нацгвардії, 3 роки. Нормальна вакансія, так само, зарплата, є якась перспектива, в принципі. Вдома рахуюся, служу, буду, як на роботі". 

Голова військово-лікарської комісії Анатолій Рудь каже, що з 230 призовників, яких оглянули, 28 хлопців мають проблеми зі здоров’ям, їх відправили на дообстеження.

Заступник обласного військового комісара з питань призову Юрій Кучер зазначає, що від Волині на службу має піти близько пів тисячі юнаків. Точну їхню кількість у Міноборони ще не визначили: 

"Переважна більшість піде служити в ЗСУ та інші військові формування – Нацгвардія, Держдприкордонслужба та Державна спеціальна служба транспорту – 136 волинян. З них до Нацгвардії 120, в них буде можливість служити в Луцьку, також в Луцьку у Повітряних Силах". 

Призову підлягають хлопці від 18 до 27 років. Згідно з указом Президента, нині на строкову службу йдуть з 20 років.

"З 18 вони також можуть проходити військову службу. Є така практика, що їх доводиться шукати-ловити, тому що громадяни не встигли виконати закон України", – розповідає Юрій Кучер. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 липня 2020
11:05
09:00