Поділитись:

Через Зеленського Трамп може позбутися президентства

Середа, 25 вересня 2019, 09:12

Спікерка Палати представників Ненсі Пелосі зробила офіційну заяву про ініціювання процедури імпічменту президента США Дональда Трампа.

Це сталося після телефонної розмови Трампа з Президентом України Володимиром Зеленським. Президента США підозрюють у просуванні власних політичних інтересів під час цього дзвінка, – пише Українська правда. 

"Упродовж останніх кількох місяців ми проводили розслідування в наших комітетах і розгляди в судах, щоб Палата представників змогла зібрати всі відповідні факти і розглянути питання, чи використовувати свої повноваження відповідно до Статті 1, зокрема, конституційне право ухвалення імпічменту. І на цьому тижні Президент визнав, що просив Президента України вжити заходів, що принесуть йому (Трампу,  ред.) політичну вигоду. Дії Президента Трампа продемонстрували факти порушення Президентом присяги і зради нашої національної безпеки. Зради принципу цілісності наших виборів. Тому сьогодні я заявляю про рішення Палати представників ініціювати офіційний запит про імпічмент", – заявила Ненсі Пелосі. 

Натомість Трамп обурений, що демократи навіть не бачили стенограму дзвінка: "Тотальне полювання на відьом!" 

Дональд Трамп доручив 25 вересня оприлюднити стенограму його телефонної розмови з Президентом України Володимиром Зеленським.

Напередодні лідер демократичної меншості у сенаті Чак Шумер оприлюднив п’ять вимог до Білого дому у зв’язку із українським скандалом: 

  • визначити на слуханні, що спонукало анонімного держслужбовця відправити в розвідувальне співтовариство невідкладну скаргу на зміст телефонної розмови Трампа з Зеленським;
  • передати Конгресу текст цієї скарги, як того вимагає закон;
  • Білому дому оприлюднити стенограму розмови Трампа з Зеленським;
  • вказати посадовців адміністрації президента, які затримали спрямування 341 мільйона доларів військової допомоги Україні;
  • Міністерство юстиції має надати правовий висновок із зобов'язанням Адміністрації передати скаргу інформаторів конгресу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 вересня 2020
13 вересня 2020
10 вересня 2020
07 вересня 2020
04 вересня 2020
03 вересня 2020
25 серпня 2020
24 серпня 2020
23 серпня 2020
22 серпня 2020