Поділитись:

Біля Палацу культури Луцька – пожежники: відомо, що сталося (фото)

Вівторок, 24 вересня 2019, 19:50

У Палаці культури міста Луцька спрацювала пожежна сигналізація. Чергова одразу викликала пожежників і керівництво. 

Усіх, хто перебував у приміщенні, вивели на вулицю. Це сталося ввечері 24 вересня. 

У Палаці культури відчинені вікна і двері через невеликий дим. На місці працювали рятувальники, приміщення відключили від електропостачання. Ніхто не постраждав. 

"На щастя, багато заходів в Палаці культури міста Луцька в цей час не було. Була тільки одна чергова, вона – героїня, їй треба дати премію. Вона правильно поступила в ситуації: терміново викликала пожежників, подзвонила до мене, до заступника директора, до інженера, електрик в нас ще перебуває на лікарняному, але теж прийшов. Усі наші служби були на місці буквально за три хвилини, як це сталося. Були заняття лише на третьому поверсі – усіх одразу вивели. У нас щитова розташована на першому поверсі. Тут не може бути таке, що хтось підпалив, бо тут сидить чергова. Пожежна сигналізація одразу спрацювала. Я думаю, що пішло велике навантаження на щитову", – розповів директора Палацу культури Юрій Войнаровський. 

Із його слів, причину експерти з'ясовуватимуть завтра. У Палаці культури остання перевірка системи пожежної сигналізації була три місяці тому: все було гаразд. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцький госпіталь ще досі очищають від пожежі (відео)

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 липня 2020
17:27