Поділитись:

"Сумніваюся, що буде багато грошей", – депутат про майбутнє Волині

Субота, 21 вересня 2019, 14:00

В останній рік своєї роботи діючий депутатський корпус та нова голова Волинської обласної ради Ірина Вахович повинні активніше працювати над залученням інвестицій.

Таку думку в інтерв'ю ІА "Конкурент" озвучив депутат Волиньради Святослав Кравчук.

"Ми не зможемо самостійно знайти фінанси, які необхідні для вирішення інфраструктурних проблем області", – зауважив він. 

Окрім цього політик закликав не розподіляти бюджет за політичними ознаками:

"Потрібно не розтягувати гроші по округах, а вирішувати питання, які пов’язані з об'єктами комунальної власності, якими зможуть користуватися всі жителі Волині".

"Я переконаний, що досягнути позитивного результуту можна буде за рахунок спільного використання коштів як з обласного, так і з конкретного місцевого бюджетів. Такий підхід буде ефективним та змусить людей ставитися до об’єктів соціальної інфраструктури з повагою. А не так, що якийсь депутат вставив два вікна у сільському клубу, а інший – свою вулицю освітив чи зробив доріжку (за бюджетні кошти, – К.)", – додав Кравчук.

Також обранець громади закликав ефективно розпорядитися коштами, які рада розподілятиме у 2020 році. 

"Я сумніваюся, що в останній рік каденції у нас буде багато грошей, тому нам доведеться обрати найбільш складні об’єкти, які потрібно зробити, щоб Волинь сказала, що ця обласна рада працювала ефективно", – резюмував він. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Святослав КРАВЧУК: «Буде погано, якщо Волинь знову очолить «чемоданна» людина»

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 липня 2020
21:15
19:30
14:01