Поділитись:

"Це не точно", – міністерка про поділ Волині на три райони

Четвер, 19 вересня 2019, 20:45

Міністерка розвитку громад і територій України Альона Бабак повідомила, що рішення щодо поділу Волинської області на три райони (повіти) не прийнято.

Про це стало відомо у четвер, 19 вересня, в етері ток-шоу "Протилежний погляд LIVE"  на 12 каналі.

В коментарі журналістам вона зазначила, що інформація щодо поділу Волинської області на три райони є "не зовсім точною".

"Формалізованого рішення міністерства по громадах і районах не було", – сказала посадовиця. 

Вона зазначила, що робочі групи в областях на основі методики, повинні опрацювати питання створення громад і районів з участю органів місцевого самоврядування, народних депутатів і надати свої пропозиції Мінрегіону.

Нагадаємо, що раніше ексміністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко заявив, що ідеальна модель Волині – три райони

Натомість більшість членів регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Волинської області підтримали пропозицію укрупнення регіону до чотирьох районів: з центрами у Луцьку, Ковелі, Володимир-Волинському та Камені-Каширському. Відповідний протокол засідання надішлють до Мінрегіону, як офіційне підтвердження позиції регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів