Поділитись:

Україна може запровадити виробництво паперу з опалого листя (фото)

П'ятниця, 20 вересня 2019, 05:25

В Україні незабаром може розпочатися виробництво eco-friendly паперу з опалого листя за технологією, яку запропонував український школяр, а нині студент Київського національного університету імені Шевченка Валентин Фречка, повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Хлопець повідомив, що днями технологія виготовлення паперу з опалого листя RE-leaf успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні і готова до роботи в «масштабних умовах».

Технологія виготовлення паперу з опалого листя RE-leaf 

«Ми підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний», – написав дослідник.

За його словами, зараз необхідно вдосконалити певні деталі, але загалом вже скоро можна буде говорити про першу в світі лінію переробки опалого листя на паперову продукцію.

Раніше Валентин Фречка завдяки своєму проєкту здобув «золото» на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії, Олімпіаді геніїв у США, а також став фіналістом фестивалю інновацій МОН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:00
03 липня 2020
02 липня 2020
09:10
01 липня 2020
09:20