Поділитись:

Волинська обласна лікарня отримала сучасне обладнання на понад мільйон доларів (фото)

Четвер, 19 вересня 2019, 16:40

У Волинську обласну клінічну лікарню привезли обладнання вартістю понад мільйон доларів.

Про це повідомляється у спільноті "Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу- Волинська ОДА" у мережі Facebook.

Упродовж вересня-жовтня триватиме виконання договорів другої фази закупівлі медичного обладнання і розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів. Тож не обійшлося без візитів представників фірм-постачальників і цього тижня. Результат – обладнання на понад мільйон дрларів покращить надання допомоги волинянам із серцево-судинними недугами. Так у краї втілюють у життя один із найважливіших компонентів субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Договірну угоду з переможцем лоту №5 тендеру ІCB-G 6.2.2.2 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (2 фаза)» виконали 17 вересня. Адже цього дня ТзОВ «Техмедконтракт» привезло у відділення кардіохірургії Волинської обласної клінічної лікарні обладнання для проведення операцій на серці.

У постачанні – низка надсучасних інструментів провідних світових виробників (Німеччина та США), які значно покращать для медперсоналу проведення різних етапів оперативних втручань. Загальна вартість придбаного за цим лотом – понад 165 тисяч доларів. Серед обладнання – хірургічні налобні освітлювачі, бінокулярні оптичні системи, комплекти коронарних пінцетів, ножиць і голкотримачів ,ретрактор грудинний багатофункціональний та інші.

18 вересня відбулося постачання за двома лотами – 1-м і 4-м – цієї ж закупівлі 2-ї фази. І представники ТзОВ «ДМ-ПРОЕКТ» провезли на Волинь обладнання загальною вартістю майже мільйон доларів США. Основна частина придбаного покращить матеріально-технічну базу Волинської обласної клінічної лікарні. Адже тут залишаться наркозно-дихальний апарат, дефібрилятор-монітор, кардіомонітор з інвазивним тиском, апарат штучного кровообігу, два десятки дозаторів шприцевих, дві станції спостереження за станом пацієнта з приліжковими кардіомоніторами на 6 хворих, два кардіомонітори з інвазивним тиском та апарат штучної вентиляції легень.

Окрім того, усі районні лікарні отримають по два шприцеві дозатори, а Луцька міська клінічна, Ковельська центральна районна і Нововолинська центральна міська лікарні – по концентратору кисню, монітору пацієнта та апарату штучної вентиляції легень. Уся техніка – від кращих німецьких виробників медичного обладнання.

«І цього року, і минулого ми придбали дуже якісне медичне обладнання та розхідні матеріали. Це все – завдяки тому, що усі причетні до підготовки та проведення тендерних процедур за правилами Світового банку дійсно відповідально та професійно виконали свою роботу», – наголосив начальник управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.

Нагадаємо: загалом у другій фазі закупівель упродовж вересня-жовтня надійде постачання за 10-ма лотами загальною вартістю 3 815,9 тисячі доларів США. Коли фірми-надавачі послуг впораються із прописаними у договорах зобов’язаннями, то команда з реалізації субпроєкту за посередництва представників ЗМІ прозвітує перед волинянами про те, як вдалося змінити надання медичної допомоги у краї завдяки закупівлям надсучасної техніки та розхідників за кошти позики Світового банку уряду України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
08:15
10 серпня 2020
20:00
08 серпня 2020
05 серпня 2020
04 серпня 2020
03 серпня 2020
01 серпня 2020
30 липня 2020
28 липня 2020
27 липня 2020
26 липня 2020
23 липня 2020
19 липня 2020