Поділитись:

Луцькі рятувальники випробовували нові дихальні апарати (фото)

Четвер, 19 вересня 2019, 22:34

У Луцьку відбулося тренувальне заняття особового складу оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Волинській області з експлуатації новітніх апаратів для захисту органів дихання Dräger PSS 4000. Їх нещодавно придбали за кошти Європейського Союзу у межах проєкту міжнародної технічної допомоги.

Співробітники ДСНС випробували індивідуальні засоби захисту на відкритому повітрі 19 вересня, а також відпрацювали комплекс дій в задимленому середовищі, штучно створеному в умовах теплодимокамери. Після роботи в дихальних апаратах рятувальники зауважили на їхній ергономічності та зручності в експлуатації, – повідомляє ДСНС на Волині. 

Як зазначив начальник Управління ДСНС України у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук, поповнення матеріально-технічної бази новітніми зразками обладнання для пожежогасіння дозволить волинським рятувальникам максимально ефективно реагувати на виклики сьогодення, пов’язані з виникненням надзвичайних ситуацій та великих пожеж, оперативно вживати заходи для рятування людей та матеріальних цінностей в складних умовах і непридатному для дихання середовищі.

 

«60 закуплених дихальних апаратів та по 4 маски до кожного з них поповнили базу газодимозахисної служби усіх трьох пожежно-рятувальних підрозділів міста Луцька, а вивільнені апарати після проведення технічного обслуговування у справному стані будуть передані для експлуатації в районні підрозділи Управління ДСНС у Волинській області. Крім цього, в рамках проєкту «Ефективна координація рятувальних заходів в Остролецько-Сєдлєцькому субрегіоні та Волинській області», що співфінансується Європейським Союзом по Програмі «Польща-Білорусь-Україна», закуплено дороговартісний сервісний прилад (так званий мультитест) для перевірки справності масок та апаратів газодимозахисної служби області», – зазначив Володимир Грушовінчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 липня 2020
09 липня 2020
19:40
16:38