Луцькі спортсмени вибороли «золото» і «срібло» на чемпіонаті з джиу-джитсу (фото)

Четвер, 19 вересня 2019, 16:10

Спортсмени луцького клубу GARDA привезли додому більше десятка перемог із чемпіонату з джиу-джитсу на Закарпатті.

Про це повідомляє пресслужба спортивного клубу.

У суботу, 14 вересня, в місті Виноградів відбувся відкритиий чемпіонат UKRAINE JIU JITSU LEAGUE CHAMPIONSHIP - VYNOHRADIV OPEN 2019 - GI.

Участь у змаганнях взяв луцький клуб GARDA, який представляло 15 спортсменів. Це були єдині учасники з Волині. Рішення про участь у чемпіонаті було прийняте за півтора тижні до заходу. Це було ризиковано. Втім, як розповідає молодший тренер клубу Іван Сильман, борці намагаються не упускати жодної можливості випробувати свої сили.

«Наша команда використовує усі можливості, аби перевірити свої сили на змаганнях. У Виноградові наші спортсмени показали хороші техніки та результати. Але, окрім цього, я як тренер побачив, над чим ще треба працювати із борцями. Де ще, як не на змаганнях, можна виявити недоліки? Саме над ними ми будемо працювати, щоб ще краще підготувати спортсменів до Чемпіонату із бразильського джиу-джитсу, який уже 29 вересня відбудеться у Луцьку», – розповідає тренер.

У результаті проведених боїв усі борці клубу здобули призові місця. Так, вони привезли 13 золотих нагород. Першість у своїх вагових категоріях здобули: