Поділитись:

Директор луцького хоспісу звільнився: хто буде замість нього

Середа, 18 вересня 2019, 16:11

Т. в. о. директора КП «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» Волинської обласної ради Олександр Галапчук написав заяву про звільнення за згодою сторін.

Питання розглядалося на засіданні постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства 16 вересня, – повідомляє облрада. 

Заступник керуючого справами, начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Мирослава Якимчук запропонованувала комісії задовольнити заяву пана Галапчука. Відомо, що він поверненяться до роботи в обласній клінічній лікарні, де раніше працював хірургом. До оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника  хоспісу рекомендували призначити т.в.о. директора Яніну Дорошенко.

Комісія заслухала і саму претендентку на посаду. Вона повідомила, що працює в закладі 5 років. Наразі перед керівництвом хоспісу стоїть завдання налагодити конструктивну роботу колективу закладу. Нагадаємо: луцький хоспіс перенесли в приміщення обласної лікарні в Боголюбах. 

Голова постійної комісії Людмила Тимощук зауважила, що пацієнтів хоспісу перевезлив кращі умови, ніж вони перебували раніше. Вона сподівається, що колектив  закладу якісно налагодить роботу в новому приміщенні.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто торгує у волинських медзакладах (список)

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 липня 2020
02 липня 2020
17:27