Поділитись:

Суд оштрафував посадовиць луцької податкової і РДА

Середа, 18 вересня 2019, 12:48

Луцький міськрайонний суд Волинської області притягнув до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, посадовиць Луцької об’єднаної державної податкової інспекції та Луцької районної державної адміністрації.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині. 

Податківиця, всупереч вимогам ч.2 ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції", не повідомила про суттєві зміни в майновому стані, продавши нерухоме майно, вартість якого перевищувала 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб.

Чиновниця РДА, звільнена у березні 2018 року з посади, всупереч вимогам ст. 45 Закону України "Про запобігання корупції", несвоєчасно без поважних причин подала декларацію особи, яка припинила діяльність, пов’язану з  виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Суд визнав обох посадовиць винними вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, та призначив покарання податківці – у виді штрафу в розмірі 1700 грн., а експрацівниці РДА – у виді штрафу в розмірі 850 грн. Окрім того, кожній із них доведеться сплатити судовий збір у сумі  понад 380 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 липня 2020
03 липня 2020
12:57