Поділитись:

Facebook створить незалежний орган, який відповідатиме на скарги

Середа, 18 вересня 2019, 21:02

Соціальна мережа Facebook повідомила подробиці про незалежний орган, якому користувачі зможуть поскаржитися на неправомірне вилучення.

Як повідомляє Укрінформ, соцмережа розраховує залучити до цієї діяльності близько 40 експертів.

Імена перших учасників групи, як очікується, стануть відомі до кінця поточного року. Їх призначатимуть на три роки. Кожну скаргу розглядатиме група з п'яти експертів. Їхнє рішення буде обов'язковим для виконання. Єдиним винятком стане ситуація, коли керівництво Facebook визнає, що відновлення контенту означатиме порушення законодавства.

Засновник соцмережі Марк Цукерберг уперше заявив про плани створити подібний орган торік. Очікується, що він розпочне роботу на початку 2020 року. 

За 15 років існування соціальна мережа неодноразово ставала об'єктом критики користувачів або предметом інтересу влади. Так, на початку 2018 року стало відомо про найбільший в історії Facebook витік особистих даних. Компанія Cambridge Analytica незаконно зібрала дані 87 мільйонів користувачів соцмережі і передавала їх третім особам, зокрема, ймовірно, передвиборчому штабу нинішнього президента США Дональда Трампа, який використав їх для політичної реклами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 липня 2020
19:40
16:38
08 липня 2020
07 липня 2020