Поділитись:

У ПЦУ пояснили, що буде, якщо загубити обручку

Середа, 18 вересня 2019, 19:32

Вінчальні обручки є символом поєднання двох людей у Таїнстві Шлюбу.

Одним із матеріальних символів вінчання є обручки, які з давніх давен символізують вічність, адже не мають ні початку, ні кінця. Коло обручок символізує безкінечну вічну любов, якої має прагнути подружжя. Традиційним для Православної церкви є використання обручок без каменів і прикрас, але вони не є забороненими. Метал, з якого виготовлені обручки, для вінчання не має ніякого значення. Так само, як не має значення: однакові обручки чи ні – головне те, що вони символізують, а також віра і любов подружжя, – пояснюють у Православній церкві України.

Побутує забобон, нібито втрата вінчальної обручки є недобрим знаком, провісником розлучення. Таке переконання є помилковим, це марновірство, на яке не потрібно зважати, бо воно суперечить християнській вірі, – переконують у ПЦУ. 

Якщо загубили обручку – придбайте собі нову і попросіть священника, щоб її благословив. Те саме стосується і випадку, якщо ваш вінчальний перстень став непридатним для вжитку (став замалим або завеликим, зламався тощо) – ви завжди можете замінити його на новий, який потрібно освятити в храмі і носити. Церква також не вбачає нічого поганого, якщо обручку з певних причин носять не на руці, а на ланцюжку на шиї, або якщо батьки її дарують чи передають своїм дітям у спадок.

Пам’ятайте, що обручка – це символ вірності, любові та єднання чоловіка і жінки, а не талісман чи амулет. Тож лише від самого подружжя, від праці чоловіка та дружини над стосунками, від щирості почуттів, вірності і чесності залежить міцність їхньої родини. А обручка може лише допомагати їм як нагадування про подружні обітниці та прагнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 липня 2020
01 липня 2020
25 червня 2020
15 червня 2020
14 червня 2020
10 червня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020
22 травня 2020
20 квітня 2020
18 квітня 2020