Поділитись:

На Волині визначили кращих важкоатлетів

Вівторок, 17 вересня 2019, 10:55

У Камені-Каширському в рамках спартакіади «Волинь спортивна-2019» завершився важкоатлетичний чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 15 років.

Із шести заявлених команд, а це 73 учасники, у трійці лідерів опинилися місто Луцьк, Камінь-Каширський та Ковельський райони (с. Любленець), – повідомляє Відділ питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Важкоатлетичний чемпіонат області завершився цими вихідними. У підсумку активи місцевих спортсменів поповнилися новими здобутками.

Вагова категорія 40 кг, дівчата:

  1. Чмух Олександра, м. Камінь-Каширський, тренер Андрусь В.В;
  2. Степанюк Вікторія, м. Луцьк, тренер Стаднюк Ю.В;
  3. Манецька Оксана, с.Люблинець, тренер Чеховський Д.Я.

Вагова категорія 45 кг, дівчата:

  1. Чмух Марія, м. Камінь-Каширський, тренер Андрусь В.В;
  2. Гаврилюк Ірина, м. Луцьк, тренер Супоровський С.Ю;
  3. Коломієць Марта, м. Луцьк, тренер Коломієць О.В.

Вагова категорія 55 кг, дівчата:

  1. Ганіч Ольга, м. Луцьк, тренер Миронюк М.Д;
  2. Шимонюк Валерія, смт. Іваничі, тренр Щербан М.І.

Вагова категорія 59 кг, дівчата:

  1. Сахарук Дарина, м. Луцьк, тренер Стаднюк Ю.В;
  2. Вінцюк Марія, м. Луцьк, тренер Супоровський С.Ю.

Вагова категорія 64 кг, дівчата:

  1. Пархомович Оксана, м. Камінь-Каширський, тренер Андрусь В.В.

Вагова категорія 45 кг, юнаки:

  1. Ганіч Богдан, с. Княгининок, тренер Миронюк М.Д;
  2. Нікітін Богдан, с. Люблинець, тренер Чеховський Д.Я;
  3. Новосад Михайло, с. Люблинець, тренер Чеховський Д.Я.

Вагова категорія 49 кг, юнаки:

  1. Харчук Дмитро, м. Камінь-Каширський, тренер Андрусь В.В;
  2. Сюва Захар, с. Княгининок, тренер Миронюк М.Д;
  3. Яковець Андрій, с.Люблинець, тренер Чеховський Д. Я.

Вагова категорія 55 кг, юнаки:

  1. Савонік Максим, м. Луцьк;
  2. Привиденець Михайло, м. Камінь-Каширський, тренер Андрусь В.В;
  3. Цьок Назар, м. Луцьк, тренер Волков В.А.

Вагова категорія 61 кг, юнаки:

  1. Гнатюк Даниїл, с.Люблинець, тренер Чехоський Д.Я;
  2. Воробей Максим, с. Люблинець, тренер Гребень О.І;
  3. Загорський Роман, смт. Іваничі, тренер Щербан М.І.

Вагова категорія 67 кг, юнаки кг:

  1. Плешаков Микола, м. Луцьк, тренер Супорорвський С. Ю;
  2. Найдич Максим, м. Камінь-Каширський, тренер Андрусь В.В;
  3. Герез Андрій, с. Люблинець.

Вагова категорія 73 кг, юнаки:

  1. Шепітько Максим, м. Луцьк, тренер Костюк А.К.

Вагова категорія 89 кг, юнаки:

  1. Циплюк Сергій, м. Луцьк, тренер Супоровський С.Ю;
  2. Ломінський Владислав, м. Луцьк, тренер Стаднюк Ю. В.

Вагові категорії 96 та 96+ кг, юнаки;

  • Куць Максим, м. Луцьк, тренер Стаднюк Ю.В;
  • Мельничук Назар, м. Луцьк, тренер Вальчук Ю. Є.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 липня 2020
29 червня 2020
25 червня 2020
24 червня 2020
22 червня 2020
19 червня 2020
18 червня 2020
10 червня 2020
04 червня 2020
02 червня 2020
31 травня 2020
26 травня 2020