Поділитись:

На Волині відбувся фестиваль повстанської пісні (фото)

Понеділок, 16 вересня 2019, 18:46

Уже традиційно у селі Липне лунали повстанські пісні на честь тих, хто загинув за незалежність нашої держави.

Четвертий патріотичний фестиваль «Криївка Перця», що відбувся у неділю, 15 вересня, зібрав понад півтори тисячі жителів Ківерцівського району та гостей із різних куточків України, – інформують організатори – Цуманська об'єднана територіальна громада та Ківерцівський національний парк «Цуманська пуща»

Мета фестивалю – національно-патріотичне виховання молоді, вшанування жертв кривавих воєн ХХ та ХХІ ст., які відбувалися і, на жаль, відбуваються і нині на території України; відзначення живих героїв та свідків цих подій.

Урочисте відкриття фестивалю розпочалося спільним виконанням Гімну України.  Як завжди, родзинкою фестивалю стала історична реконструкція бою УПА з підрозділом Вермахту, відтворена військово-історичною групою «Азимут».

Насиченою також була і музична програма. Участь у фестивалі взяли аматорські, народні корективи м. Луцька, Ужгорода та сусідніх ОТГ. Окрасою пісенної частини фестивалю став виступ Державного академічного Волинського народного хору.

На території проведення фестивалю діяли декілька фотозон, у яких кожен зміг сфотографуватися разом із учасниками реконструкції, а також фотовиставка «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка» Працівниками Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» була організовані: екскурсія для школярів смт Цумань на «Перцеву гору» – місце останньої криївки Василя Перця (Чепелюка); експедиція з дослідження природи та історії «Цуманської пущі» для вихованців Волинського обласного центру спорту та екскурсій, а також «Екогалявина», на якій дітей розважали іграми екоосвітнього спрямування.

Гостей фестивалю частували смачним кулішем та іншими стравами народної кухні.

Після завершення основної програми та із настанням темряви – було запалену ватру, як символ об`єднання громади. Гуляння до ночі продовжилися українською дискотекою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11:05
09:00
08 липня 2020
15:02