Поділитись:

В автобусі "Варшава-Луцьк" над колесами митники знайшли 850 кілограмів сиру (фото)

П'ятниця, 13 вересня 2019, 10:05

Волинські митники у пункті пропуску "Ягодин" припинили спробу неоподаткованого ввезення на територію України майже 850 кг твердих сирів польського виробництва.

"Королівський", "Едам", "Гауда" та інші популярні у масовому споживанні харчові продукти вартістю понад 126 тис. грн намагався сховати водій рейсового автобуса "Варшава-Луцьк", – інформує Волинська митниця ДФС. 

Для свого контрабандного бізнесу над усіма колесами автобуса марки "Рено" він заздалегідь виготовив замкнені ємності із металевих матеріалів, які використовують у побуті. Саме ці ємності, які вдалося виявити за допомогою скануючої системи "Рапіскан", стали сховком для нелегальної партії сирів.

За приховування товару від митного контролю з облаштуванням тайника чоловіка покарають згідно зі ст. 483 Митного Кодексу України. Це означає вилучення партії сиру і штраф у розмірі 100 відсотків його вартості.

До того ж, конфіскації підлягає автобус перевізника, вилучений на склад митниці до рішення суду і оцінений експертами у 341 тис грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На даху та під сидінням водія: через «Ягодин» везли майже тонну сиру (фото)

Надрукувати
мітки:
коментарів