Поділитись:

Волинська обласна лікарня отримала машину, яка миє і стерилізує інструменти (фото)

Четвер, 12 вересня 2019, 16:20

У Волинській обласній клінічній лікарні – нове обладнання. Тут минулого тижня отримали, здійснили монтаж, провели навчання для працівників та ввели в експлуатацію мийну-дезінфікуючу машину, придбання якої стало можливим завдяки реалізації субпроєкту «Вдосокналення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Про це повідомили на сторінці субпроєкту у Facebook.

ТОВ «ДМ-Проект» стало переможцем тендеру NCB-G № 6.2.2.3 «Закупівля обладнання для дезінфекції та стерилізації кардіохірургічного обладнання та інструментів». Угоду підписали наприкінці травня, а постачання здійснили у перший тиждень вересня. Власне, на Волинь привезли як машину, так і формальдегідний стерилізатор інструментарію. Вартість постачання – майже 120 тисяч євро, виробник обладнання – AT-OS S.r.l ( Італія), а стерилізатору – МMM Munchener Medizin Mechanik GmbH (Німеччина).

До цього у Волинській обласній клінічній лікарні подібної техніки не було. Інструменти, які використовувалися під час кардіооперацій, автоклавували, що відображалося на їхньому терміні служби, особливо мікроінструментів. А миття-чистка була справою рук медичних сестер та санітарок.

Як уточнює завідувач відділення кардіохірургії ВОКЛ Володимир Пецентій, нова мийно-дезінфікуюча машина, звичайно ж, значно краще впорається із подібною роботою, продовжить термін служби інструментів та, що не менш важливо, полегшить роботу молодшого медичного та технічного персоналу медзакладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:16
20 вересня 2020
19 вересня 2020
18 вересня 2020
12:50