Поділитись:

У Ковелі виконком змусили спростити процедуру підключення інтернету

Четвер, 12 вересня 2019, 14:50

Волинське обласне територіальне відділення  Антимонопольного комітету України здійснює розгляд звернення Інтернет-асоціації України.

Як зазначається у зверненні, у Ковелі діє порядок надання доступу до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики, кабельної каналізації, будинкової розподільної мережі, який відрізняється від порядку, встановленого законом. На території Ковеля суб’єкти господарювання для отримання доступу до інфраструктури зобов’язані виконувати вимоги щодо подання заяв, отримання погоджень, надання переліку документів, які не передбачені чинним законодавством України, – інформує пресслужба антимонопольників. 

Відтак регіональне відділення АМКУ надало виконавчому комітету Ковельської міської ради обов’язкові для розгляду рекомендації, у зв’язку з наявністю ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, які можуть призвести до обмеження та спотворення конкуренції. Виконавчому комітету рекомендовано змінити власні рішення відповідно до вимог законодавства. 

За умови виконання положень рекомендацій у разі, якщо порушення не призвело до суттєвого обмеження чи спотворення конкуренції, не завдало значних збитків окремим особам чи суспільству та вжито відповідних заходів для усунення наслідків порушення, провадження у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції не розпочинається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З кабелем у руці: розгнівана пенсіонерка побила поліцейських у Ковелі

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 липня 2020
12:57
09:30
02 липня 2020
01 липня 2020