Поділитись:

700 метрів дороги – 33 мільйони: завершують ремонт об’їзної "Устилуг-Зосин"

Середа, 11 вересня 2019, 11:49

Устилузьку об’їзну дорогу почали будувати другій половині червня поточного року. Загальна сума коштів, передбачених на будівництво 700 метрів дороги, становила 32 млн 757 тис. 700 грн. Дорога вартість робіт зумовлена чималим об’ємом робіт, адже для прокладання шляху необхідно було відсипати 25 тис. метрів кубічних земляного насипу (висота близько 12 метрів).

Про це повідомляє відділ інформаційної політики ОДА. 

Нині роботи вже на стадії завершення. Залишилося встановити бордюри, шумопоглинаючі панелі у населеному пункті, систему водовідведення, опори для освітлення та укласти фінішний шар асфальту. Підрядник поінформував, що на все це потрібно ще кілька тижнів.

Триває ремонт дороги від Володимир-Волинського до Нововолинська, де наразі залишилося укласти чистовий шар асфальту. Окрім того, автошлях розширили з з 9 метрів до 12-ти та зробили узбіччя. У цьому році на це передбачили 56 млн 283 тис. грн, однак, як зазначив начальник Служби автодоріг у Волинській області Анатолій Посполітак, нині загальний дефіцит для завершення ремонту усього відрізку повністю складає ще понад 30 млн грн.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось, опісля у планах ремонт дороги від Нововолинська до кордону із Львівською областю. До того ж, для цього вже є готовий проект, але через відсутність фінансування ремонт автошляху буде можливим лише наступного року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На трасі "Ковель-Ягодин" розмітку підсвічуватимуть "котячі очі" (фото)

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 серпня 2020
04 серпня 2020