Поділитись:

На трасі "Ковель-Ягодин" розмітку підсвічуватимуть "котячі очі" (фото)

Вівторок, 10 вересня 2019, 16:50

До завершення підходять роботи з реконструкції ділянки автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) від км 478+000 до км 482+100, що проходить повз волинські населені пункти Хворостів, Підгородне та Машів.

Там уже завершено реконструкцію дорожнього одягу, встановлено бар’єрне огородження, протизасліплюювальний екран та дорожні знаки. Також нанесено дорожню розмітку, облаштовано автопавільйони та вбиральні поруч з ними. Попереду – роботи з влаштування понад 800 одиниць вставок типу "котячі очі", які доповнюють дорожню розмітку, позначаючи смуги руху проїзної частини в темну пору доби, –  інформує Укравтодор. 

Роботи на об’єкті реконструкції км 478+000 – км 482+100 автодороги М-07 виконуються підрядним підприємством ПрАТ "Броварське шляхово-будівельне управління № 50" на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області. Якість робіт перевірено працівниками лабораторії з контролю якості служби замовника та ДП "Дорожній контроль якості".

На ділянці дороги, що реконструюється, тепер функціонує два проїзди, кожен з яких має дві смуги для руху в одному напрямку. Тому водіїв закликають дотримуватись швидкісного режиму, бути максимально уважними та обережними за кермом, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

Довідково:

"Котяче око" – це світловідбивний захисний пристрій, що використовується в дорожній розмітці. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:50
17 вересня 2020