Поділитись:

Оксана Білозір допоможе Волині розвинути малий бізнес

Вівторок, 10 вересня 2019, 10:14

Народна артистка України, народна депутатка чотирьох скликань Оксана Білозір завітала у Волинську область, аби презентувати проект із залучення грантових коштів для розвитку малого бізнесу в регіоні та налагодити співпрацю.

Політикиня зустрілася з тимчасовим виконувачем обов`язків голови обласної державної адміністрації Олександром Киричуком та головою обласної ради Іриною Вахович в понеділок, 9 вересня, – повідомляє відділ інформаційної політики ОДА. 

Варто зазначити, що Оксана Білозір є офіційним послом бренду (Brand ambassador) в Україні Програми «IMTD» (USA) «Оздоровлення економіки України». До слова, «IMTD інтернешенл» – це міжнародне кооперативне співтовариство, зареєстроване в Україні, що об’єднує велику кількість фізичних та юридичних осіб, які зацікавлені: у розвитку кооперативного руху, ділової активності, зміцненню виробничих потужностей, збільшенню товарообігу, налагоджені міжнародної співпраці та підвищенні економічного статусу своїх країн.

Оксана Білозір пояснила, що фахівці Програми «IMTD», які працюють на Волині, готові розповісти в кожній ОТГ про можливості грантових проектів, в яких можуть брати участь представники малого та середнього бізнесу. Окрім того, вона вважає, що основним результатом проекту буде розвиток підприємництва в регіонах, легалізація бізнесу та зменшення міграційної активності населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 червня 2020
31 травня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020