Поділитись:

Нам є чим гордитися: Андрій ПОКРОВСЬКИЙ привітав лучан із Днем міста (відео)

Субота, 07 вересня 2019, 09:00

Відомий луцький бізнесмен, меценат, депутат міської ради та засновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Андрій Покровський привітав Лучан із Днем міста.

Своє відеозвернення він опублікував на Facebook-сторінці своєї онлайн-приймальні.

Подаємо текст вітання без змін:

«Зараз ми святкуємо День міста.

Німецький письменник Еріх Марія Ремарк колись написав: «Найкраще місто – це те, де людина щаслива». Я щасливий, що є корінним лучанином, я пишаюся Луцьком. Подібне я часто чую від багатьох людей.

Але в нашому місті є багато проблем, перед нами стоїть багато викликів. Щоб з ними справитися,  маємо бути готовими до змін. Потрібно обрати міського голову, розробити й ухвалити стратегію розвитку міста. Моя команда працює над цим постійно! Попри всі перешкоди, я особисто намагаюся розбудовувати та змінювати Луцьк, роблю його сучасним. Разом з вами ми здатні зробити Луцьк комфортним та безпечним для всіх!

Зберігаючи запас міцності з минулого, Луцьк лишається одним із лідерів у рейтингах за якістю життя та зведенням нового житла в Україні зараз. Із приєднанням Прилуцького ми повинні зберегти лідерські позиції. Місто має реалізовувати креативні проекти, розширюватися та розвиватися.

Але, незважаючи на проблеми, нам є чим гордитися, ми маємо багату історію, яку ми разом пишемо.

Сьогодні Луцьк відомий як місто фестивалів і мистецьких заходів. Їх люблять лучани і гості. Фестиваль «Ніч у Луцькому замку» поряд з іншими має бути традиційною візитівкою міста. Це робить людей щасливими, а місто - цікавим.

Тому вітаю рідний Луцьк із днем народження та усіх лучан –  із Днем міста!

Усім бажаю миру, безпеки, добробуту та завжди бути щасливими у нашому місті!».

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:00
09 вересня 2023
15:36
24 липня 2023
01 липня 2023
04 червня 2023
09:00
14 травня 2023
14:40
06 квітня 2023
14 лютого 2023
03 січня 2023