Поділитись:

У СНУ відбулася посвята у студенти-2019 (фото, відео)

П'ятниця, 06 вересня 2019, 16:40

6 вересня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулося інавгураційне відкриття 2019-2020 навчального року. Цьогоріч у закладі вищої освіти прибули 1645 юнаків і дівчат, які отримали почесне звання першокурсників, та 1009 магістрів.

Про це повідомили на офіційному сайті університету.

На новий навчальний рік студентів благословив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, побажавши молоді усвідомленої відповідальності за нашу Батьківщину, усердності, гарних мрій та амбітних високих планок.

«Повірте у себе і повірте в те, що Бог Вам допоможе», – сказав митрополит Михаїл.

Студенти поклали квіти до пам’ятників знаковим людям в історії України, моральним і духовним авторитетам нації, нашим орієнтирам і нашим героям: до меморіальної дошки студентам університету, які загинули в АТО, Тарасові Шевченку, Лесі Українці, до стели Героїв Небесної Сотні, Михайлові Грушевському та «Волинським Героям Небесної сотні».

Продовжилося дійство урочистою ходою, яка завершилася на стадіоні «Спортивне ядро». Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Майдану та захисників України, які віддали своє життя заради нашого мирного майбутнього.

Настала урочиста мить інавгурації. Першокурсники та магістри склали обітницю студента СНУ імені Лесі Українки, присягнувши бути гідними спудеями, берегти та розвивати традиції університету, власними творчими успіхами та науковими досягненнями примножувати славу рідної альма-матер, волинського краю й України.

Із вітальним словом до першокурсників Ігор Коцан, який подякував студентам і їхнім батькам за те, що обрали СНУ імені Лесі Українки, а також побажав здійснення усіх сподівань, нових друзів та отримати максимальний багаж знань.

«Навчайтеся не для університету, не для батьків, а для себе. Тоді ви станете успішними. Любіть Україну та примножуйте її славу!», – наголосив ректор.

Цього дня слова вітання та побажання найкращого студентського життя, здоров’я, наснаги, сил, справжніх друзів линули від гостей: тимчасового в. о. голови Волинської ОДА Олександра Киричука, першого заступника голови облради Юрія Поліщука та заступниці виконувача обов’язків міського голови Ірини Чебенюк, президент Національної академії педагогічних наук України, почесний доктор нашого університету Василь Кремень.

Ректор Ігор Коцан також нагородив першокурсників СНУ імені Лесі Українки, які мають високі здобутки у навчанні та спорті: Віктора Павліху (факультет інформаційних систем, фізики та математики), Тетяну Тарасюк (факультет філології та журналістики), Софію Мельник (факультет культури та мистецтв), Катерину Пилипюк, Дану Ахмедову та Вікторію Дончак (факультет фізичної культури, спорту та здоров’я).

Церемонія урочистої інавгурації завершилася вітанням від голови студради університету Андрія Данилюка та міжнародним флешмобом.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 липня 2020
09 липня 2020
19:40
16:38
08 липня 2020