18-річний волинянин став бронзовим призером чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO (фото)

Неділя, 01 вересня 2019, 22:07

В угорському місті Дьєр завершився шестиденний змагальний марафон – чемпіонат Європи 2019 року з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків і юніорів.

Серед призерів – ковельчанин, кандидат у майстри спорту, 18-річний Роман Кухта. Він здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 60 кілограмів серед старших юніорів, – повідомляє Ковель РOST.

Роман Кухта є вихованцем Ковельської КДЮСШ ім Є. Кондратовича (тренер – майстер спорту України Віталій Тимофєєв).

Як повідомляють організатори, кількість учасників стала рекордною для такої події – спортсмени представили майже 40 країн світу,

Загалом боротьбу за медалі у семи дисциплінах найпопулярнішої версії кікбоксингу у світі вели дві тисячі учасників. На рахунку молодіжної збірної України – 34 нагороди.

У загальнокомандному рейтингу Україна посіла десяте місце серед 35 держав, представники яких здобули медалі на першості континенту з кікбоксингу.