Поділитись:

Розповіли, скільки відпочивальників відвідало Світязь за літо у 2019 році

Субота, 31 серпня 2019, 18:34

Добігає завершення літо, а разом з ним і високий сезон відпусток. Тож ті, хто не встиг відпочити, ще плекають надії на вдалу погоду оксамитового сезону. А тим часом, на Світязі потроху підбивають підсумки. Скільки гостей найкраща природна локація Волині прийняла цьогоріч, та що змінилося на озері Світязь пише «Сфера-ТВ».

Від початку літнього сезону, а надто у липні, погода не особливо тішила спекою. Щоправда, надолужити втрачене відпочивальники змогли вже з серпня, коли позначки на термометрах сягнули 40-ка градусів. На сьогодні мальовничий Світязь вже відвідало понад 150 тисяч відпочивальників.

Марія Христецька, директор Шацького Національного природного парку каже, що цьогоріч громадяни до сплати екозбору стали досить таки свідомішими. Відтак, за сезон вдалось зібрати на 200 тисяч гривень більше, аніж торік.

«Гроші витрачаються на вивіз твердих побутових відходів на пляжних зонах наших», - каже Тарас Юрчук, начальник відділу рекреації пропаганди та екоосвіти Шацького НПП.

Загалом на очищення пляжів та біо-туалети Шацький нацпарк витратив цього року понад пів мільйона гривень. Трапляється, що місцеві підприємці підкидають власне сміття, аби його за свої кошти вивозив Парк. Тож вже цього сезону, працівники Шацького нацпарку були змушені чергувати на пляжі аби контролювати ситуацію.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 вересня 2020
25 вересня 2020
24 вересня 2020